MASAJ & SANSAI JOURNEY

Sansai Balinese Signature

Sansai Balinese Signature

Geleneksel Bali masaj teknikleri ile uygulanan bu masajda hoş kokulu yağların etkisi ile dokularınızda ve stres noktalarınızda hafifleme hissedeceksiniz.

Sansai Signature

Sansai Signature

Tüm vücuda uygulanan bu masaj orta şiddette uygulanan manipülasyonlarla kan dolaşımınızı hızlandıracak ve tüm dokularınızda derin bir dinlenme sağlayacaktır.

Sansai Thai Signature

Sansai Thai Signature

Geleneksel Thai ve Aromaterapi yöntemlerini bir arada sunan bu iyileştirici masaj, bedeninizi rahatlatacak ve ruhunuzu tazeleyip sizi derin bir mutluluk boyutuna taşıyacak

Tension Balance

Tension Balance

Spor sonrasında gerilmiş kasları rahatlatmak amaçlı uygulanan masajımızdır. Sert baskılı derin doku masajı etkisi ve canlandırıcı etkili özel yağlar kullanılarak kaslarınız dinlenecektir.

Stress Reliever Shiatsu

Stress Reliever Shiatsu

Vücudun enerji hatları üzerindeki akupunktur noktalarına yönelik yağ kullanılmadan Shiatsu teknik ile uygulanan bu masaj kan dolaşımınızı hızlandırıp bloke olmuş enerjinizi dağıtacak ve size enerji sağlayacaktır.

SHORT JOURNEY

Deep Tissue

Deep Tissue

Derinlemesine uygulanan baskı ile sırt ve boyun bölgesindeki stres dokuları ve baskıları hafifleyecektir. Kronik ağrı, sert boyun ve sırt ağrısı, bel ağrısı, bacak kas sıkışması gibi alanlar için kullanılır. Derin doku masajı stres giderme imkanı sunar.

Relax The Mind

Relax The Mind

Yüz, baş, boyun ve omuzlardaki tüm basıncı yok edecek masajımızla canlandığınızı hissedeceksiniz.

Reflexology

Reflexology

Ayak tabanlarında bulunan refleks noktalarına yönelik, baskı çubuğu ve özel karışım yağlar kullanılarak yapılan bu masaj enerji akışınızı dengeleyerek bağışıklık sisteminizi güçlendirecek size derin rahatlık kazandıracaktır.

SANSAI EXCLUSIVES

Mandara Four Hand Massage

Mandara Four Hand Massage

Mandara Four Hand masajı iki terapistin uyumlu bir şekilde Thai ve Bali masaj tekniklerini uygulaması esasına dayanır . Derinlemesine rahatlama sağlar , vücuda enerji yükler ve iç dengeyi destekler .

Sansai Classic Thai

Sansai Classic Thai

Hint ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu bu masaj çoğunlukla baskı, germe ve esnetme hareketleri ile yapılmaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir yer yatağında yapılır.

Sansai Hot Stone Massage

Sansai Hot Stone Massage

Sıcak Bazalt Taşları Vücudunuzun enerji noktalarına yerleştirilir. Sıcak Taşlar ve Yoğun masaj ile Dokudaki Kan Dolaşımı Hızlanır ve Eşsiz bir Rahatlama Sağlanır .

Sansai Hot Oil Massage

Sansai Hot Oil Massage

Uzakdoğunun egzotik bölgelerinden gelen masaj teknikleri ve sıcak yağ uygulamasıyla lenf drenaj etkisi yaratan masajımız tüm vücudunuzu derinlemesine rahatlatırken, cildiniz de ihtiyacı olan neme ve bakımlı bir görüntüye kavuşacak.

Sansai Anti Cellulite Therapy

Sansai Anti Cellulite Therapy

Selülit masajı , özel yağ karışımları ve özel aplikatörler ile kan ve lenf dolaşımlarınızı harekete geçirecek, vücudunuzdaki lokal fazlalık ve selülite neden olan toksinlerin atılmasını kolaylaştırıp, dokuların taze oksijenle dolarak canlanmasını sağlayacaktır.

LUXURIOUS COUPLE

LUXURIOUS COUPLE

120 dakika boyunca sİze ait olan çift kişilik odamızda gevşetici etkili banyo tuzları eşliğinde jakuzi keyfi ve sonrasında 50 dakikalık tüm vücut masajı, uzun süren yorgunlukları yok edecek ve dinginlik verecektir. Ayrıca size özel şampanya, çikolata ve meyve ikramı sunulacaktır.

2018 © SANSAİ SPA