Unplug your mind recharge your soul

SANSAİ SPA ATAŞEHİR

SANSAİ SPA ATAŞEHİR

SANSAİ SPA ATAŞEHİR

SANSAİ SPA ATAŞEHİR

Hakkımızda

Zarif ve lüks bir spa deneyimi
Lüksü ve dinginliği bir arada sunan Sansai Spa, şehir hayatına incelikle düşünülmüş bir mola vermek isteyenleri bekliyor. Hem medikal bakımlarıyla, hem doğal bakımlarıyla öne çıkan Sansai Spa’da, misafirler için özel olarak hazırlanmış yağlarla yapılan masajların, taze ürünlerle uygulanan cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra lüks ve geleneksel Türk hamamı hizmetini de deneyimleyebilirsiniz. Burada kendinizi rahat, ayrıcalıklı ve özel hissetmeniz için buhar odasından saunaya, jakuzili dinlenme alanlarından masaj odalarına kadar her şey düşünülmüş. Zarif ikramlar, rahatlatıcı bir müzik, doğal yağların kokusu ve etkileyici atmosferiyle Sansai Spa, Ataşehir My Club Andromeda yaşam merkezinde sizi bekliyor.
Misafirlerinin kendilerini özel ve dingin hissetmesi için her detayın düşünüldüğü, Anadolu Yakası’nın seçkin çekim merkezlerinden Sansai Spa, Ataşehir’de My Club Andromeda yaşam merkezinin içinde kapılarını Kasım 2014’de açtı. Sansai Spa, misafirlerine lüksü ve konforu bir arada sunuyor; şehir hayatına incelikle düşünülmüş bir mola vermek isteyenleri bekliyor. Burada taze ürünlerle özel olarak hazırlanmış aromatik yağların eşsiz kokusu, rahatlatıcı müzik ile birleşiyor; etkileyici mimari dokusu daha kapısından girer girmez size ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

Jakuzili masaj odaları, medikal bakımlar, zarif ikramlar

1200 metrekare alana yayılan, medikal bakımlarıyla da misafirlerine özel seçenekler sunan Sansai Spa’da günlük koşturmanıza ara vermek için farklı birçok hizmet sizi bekliyor.Sansai Spa, 2  çift kişilik jakuzili oda, 10 adet tek kişilik masaj odası ile hizmet veriyor, her masaj odası içinde özel kıyafet dolabı ile duş bulunuyor. Buhar odası ve saunada keyif yapılabiliyor. Özel ışık düzeni ile tasarlanmış jakuzili dinlenme alanından faydalanılabiliyor. Güne konforlu dinlenme yataklarında dinlenerek başlamak isteyenlere ya da yenilenmeye yardımcı bakımlardan önce toksin gidermeye destek olan bitki çayını yudumlamayı tercih edenlere, istedikleri her şey zarif bir şekilde sunuluyor.
Alanında uzman, profesyonel ekip, yüksek kaliteli hizmet
Sansai Spa’nın Uzakdoğu esintileri ile tasarlanmış mistik atmosferinde birbirinden rahatlatıcı geniş terapi seçenekleri bulunuyor. 50 ya da 80 dakikalık Sansai Journey ve 30 dakikalık Short Journey masajları, farklı ihtiyaçlara göre vücut ve yüz bakımları, vücut maskesi seçenekleri, özel içeriklerle hazırlanan banyo terapileri ve bu rahatlatıcı deneyimi sevdiklerinizle birlikte yaşamanızı sağlayan çift kişilik paketler bunlardan sadece bazıları. Yüksek kaliteli hizmetin sunulduğu Sansai Spa’da çoğu Tayland’da özel eğitim almış Türk terapistler ile Taylandlı ve Balili terapistlerden oluşan bir ekip bulunuyor.
Geniş seçeneklere sahip, seçkin bir menü…
Spor sonrasında gerilmiş kasları rahatlatmaya yardımcı Tension Balance masajı, Bali’nin geleneksel bakımlarından, cilde yoğun nem sağlamaya destek Cucumber-Honey Facial yüz bakımı, vücudun enerji hatları üzerindeki akupunktur noktalarına yönelik, yağ kullanılmadan, Shiatsu tekniği ile uygulanan Stress Reliever masajı Sansai Spa’nın öne çıkan uygulamaları arasında yer alıyor. Ayrıca Sansai Spa’da, erkeklere özel masaj ve hamam bakımından oluşan For Men, kadınlara özel masaj ve yüz bakımından oluşan For Woman paketleri de yer alıyor. Mystical Touch, Luxurious Couple, Couple Dream adını taşıyan ayrıcalıklı paketler de sunan Sansai Spa, geniş alternatiflere sahip menüsüyle dikkat çekiyor.
Türk hamamında ayrıcalıklı detaylar
Ayrıca geleneğe bağlı kalınarak yeniden yorumlanan lüks Türk hamamı ritüeli de Sansai Spa’da deneyimlenebiliyor. Misafirlerinin dilekleri doğrultusunda gelin hamamı organizasyonları yapılabiliyor. Geleneksel hamam servisi konusunda uzman, aileden hamamcılık geçmişi olan bir kadro burada hizmet veriyor. Sansai Spa’nın Türk hamamında doğal içerikli peeling’ler ile misafirlere farklı seçenekler sunuluyor. Eski Türk hamamlarına uygun olarak tasarlanan mimarisiyle konuklarına özel bir atmosfer yaratan bu hamam, kişiye özel kullanılan, kapalı, özel kurna alanlarıyla da dikkat çekiyor.
2018 © SANSAİ SPA